Pěkně zrekonstruovaná 2+1 na Višňovce

„Nechtěli jsme dělat rekonstrukci jen na oko a tak tu zůstalo v podstatě jedno velké L – ko. Byt jsme postavili celý znova doslova od cihly..“

současní majitelé

  • Share:
O NEMOVITOSTI
Prodáme zrekonstruovaný byt 2+1 na Višňovce v ulici K Blahobytu. Byt s podlahovou plochou cca 52 m2 je ve 4./5 NP zděného domu s výtahem a je v osobním vlastnictví. Vhodné varianty financování Vám na vyžádání předložíme do 24h od prohlídky.
Byt je po důsledné rekonstrukci a je ve velmi dobrém stavu. Záměrem rekonstrukce bylo vytvořit otevřený prostor, ve kterém je obývací pokoj středobodem s přístupem do kuchyně, koupelny i ložnice. Byt je bezprahový, dveře byly částečně zrušeny nebo nahrazeny posuvnými (ložnice). Podlahy jsou z komfortního vinylu a lamina, jádro bylo zvětšeno a vyzděno, koupelna s vanou a pračkou je oddělena od WC (závěsné). V kuchyni je vyrobené na míru lokální firmou zůstává myčka, varná deska, lednice, horkovzdušná a mikrovlnná trouba. Digestoř má stejně jako koupelnová ventilace aktivní odtah do šachty. V chodbě je šatna s botníkem a vestavěnou skříní. Stropní podhledy s bodovými světly a orientace obou pokojů na východ dotváří celkově velmi příjemné klima bytu. K dispozici je rychlý internet (optika), sklepní kóje, kolárna a balkón na mezi-patře (prádlo).
Dům o třech vchodech provádí rekonstrukce z našetřených peněz. Byl zbudován výtah, zatepleny štíty, vyměněna okna, vchody, stoupačky. V místě je dobrá občanská vybavenost. Byt je volný k nastěhování ihned po úhradě kupní ceny.
Pro detailnější informace doporučujeme si byt prohlédnout ve virtuální prohlídce .
POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • 360° virtuální prohlídka
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích