Nový byt v Labské kotlině I.

„Rekonstrukci jsme pojali jako celkovou, nechtěli jsme žádné kompromisy. Po nastěhování jsme už nechtěli nic dodělávat či měnit. Stálo nás to spoustu úsilí i prostředků, ale výsledek snad stojí za to..“

současní majitelé

  • cena nemovitosti: 2.820.000,- Kč + provize
  • Share:
O NEMOVITOSTI

Prodáme byt v Labské kotlině I. Jedná se o družstevní podíl o výměře 59 m2, jehož součástí je byt s vlastním balkónem, dva sklepy a podíl na společných prostorách. Byt v současnosti nelze převést do OV. Financování je možné hotově nebo hypotékou se zástavou jiné nemovitosti. Neplatíte daň z nabytí.

Byt, ve kterém byla právě dokončena celková rekonstrukce, nebyl zatím užíván. Má dva neprůchozí pokoje (cca 18 m2, a cca 14.2 m2) orientované na JV (balkon) a SZ, které spojuje kuchyně (cca 10.8 m2). Koupelna se sprchovým koutem, topným žebříkem, skříňkou a umyvadlem má vlastní okno a je oddělena od WC. V celém bytě jsou nové interiérové dveře, obložky, podlaha je v kuchyni z vinylu, v pokojích je plovoucí. Elektroinstalace je v mědi, topná tělesa včetně rozvodů jsou nová. Byt má přípravu na myčku nádobí i pračku. Vytápění je dálkové z Opatovic, ohřev vody je novým el. bojlerem. K dispozici jsou dva sklepy, kolárna a internet.

Dům je průběžně rekonstruován a je v dobrém stavu. Je zateplena fasáda, okna jsou dřevěná (euro), nové stoupačky, opravené balkóny. Labská kotlina je vyhledávaná pro svoji klidnou lokalitu u soutoku Labe a Orlice 5 minut chůze na pěší zónu v centru HK. Byt je volný nastěhování ihned po úhradě kupní ceny.

POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích