Jihozápadní byt v klidné části Třebše

Novostavba 1+kk v Třebši

„…dobře se tu známe a skvěle nám to tu funguje. Velkou výhodou je soukromý uzavřený pozemek ihned za domem, kde se můžeme potkávat a občas něco vypít nebo ogrilovat. “

současní majitelé

  • Share:
O NEMOVITOSTI

Prodáme pěkný, kompletně vybavený byt 1+kk s francouzským oknem na jihozápad. Jedná se o novostavbu z roku 2007 ve 3./5. NP zděného domu s výtahem v klidné části Třebše bezprostředně vedle marketu Trhy Stromovka. Byt je v osobním vlastnictví, financování na míru Vám připravíme do 24h od prohlídky.

Byt je v bezvadně udržovaném stavu. Obývací pokoj s okny do klidné části má pěkných cca 24 m2 a v případě zájmu může zůstat zařízen téměř novým vybavením (lednička s mrazničkou, rozkládací gauč, stolek, varná deska, horkovzdušná trouba, velká myčka nádobí a další viz foto nebo virtuální prohlídka). Koupelna s vanou a pračkou je společná s WC, v předsíni (cca 3.4 m2) zůstává vestavěná skříň. K dispozici je vysokorychlostní internet, domovní video-telefon, sklepní kóje (cca 2m2), kolárna s vyhrazeným stáním pro kolo a soukromý pozemek, zahrada, s dětským hřištěm, altánem a místem pro odpolední barbeque. Teplo je z Opatovic (termostat), vaří se na elektřině, byt má nízké provozní náklady (cca 2.300,- Kč). Parkování je zdarma před domem.

O dům se dobře stará místní SVJ. V sousedství je velmi dobrá vybavenost včetně marketu Stromovka nebo MHD 150 m od domu. Byt je volný k nastěhování do 14 dní od úhrady kupní ceny.

Pro detailnější informace doporučujeme si byt prohlédnout ve virtuální prohlídce .

POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • 360° virtuální prohlídka
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích