• Share:
O NEMOVITOSTI

Prodáme byt 3+kk na Višňovce. Ve zděném domě s výtahem, byt o výměře cca 54 m2 se nachází ve 2./5 NP a je v osobním vlastnictví. Financování na míru Vám předložíme do 24h od prohlídky.

Byt je po celkové rekonstrukci v dobře udržovaném stavu. Ve zděném jádře je koupelna se sprchovým koutem oddělena od WC. Obývací pokoj (18.4. m2) je funkčně propojen s kuchyní (7.5 m2) barovým pultem, stropy mají sádrokartonové podhledy s bodovými světly LED, poldahy jsou plovoucí. Elektřina je v mědi, rozvody vody v plastu, vytápění je dálkové z Opatovic. V bytě zůstávají vestavěné skříně v pokoji 2 (9 m2) a vestavné spotřebiče v kuchyni. Byt je orientován na východ do klidného a zeleného vnitrobloku. K dispozici je sklep (cca 2 m2), kočárkárna, kolárna, internet.

Dům je po celkové rekonstrukci (cca 2 roky). Je zateplení pláště, nová fasáda, plastová okna, nový výtah, stoupačky. V místě je velmi dobrá vybavenost s MŠ, ZŠ, MHD, Kauflandem, dětskými hřišti do 200 m od domu. Byt je volný k nastěhování ihned po úhradě kupní ceny.

Pro detailnější informace doporučujeme si byt prohlédnout ve virtuální prohlídce .

POUŽÍTÉ TECHNOLOGIE
  • fotodokumentace v vysokým dynamickým rozsahem
  • 360° virtuální prohlídka
  • plošné inzertní kampaně na realitních serverech
  • Cílené inzertní kampaně na sociálních sítích